مدیر اجرایی شرکت سریع سیستم جنوب از برگزاری جلسات نقد و بررسی با حضور کارشناسان و منتقدین، پخش گزارش‌های مردمی و آیتم‌های ویژه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در بندرعباس از طریق خبرگزاری ایسنا منطقه خلیج‌فارس و سایت شرجی با همکاری شرکت سریع سیستم جنوب خبرداد.

محمد جواد رسولی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، با بیان اینکه اهمیت فرهنگ و هنر در عصر کنونی بر هیچ‌کس پوشیده نیست، افزود: خبرگزاری ایسنا  با همکاری سایت شرجی و شرکت سریع سیستم جنوب  با توجه به اقبال مردمی از جشنواره فیلم فجر و اهمیت پرداخت به موضوع فرهنگ و هنر به‌ویژه هنر هفتم نیز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به پوشش ویژه تمامی اتفاقات این رویداد فرهنگی در استان هرمزگان می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره علاوه بر برگزاری جلسات نقد و بررسی با حضور کارشناسان و منتقدین اقدام به پخش زنده روزانه ویژه‌برنامه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم فجر در بندرعباس از ۱۲ تا ۱۸ بهمن در دو سینما ستاره شهر و ستاره جنوب برگزار می‌شود که در این دوره استودیو ویژه‌ای در سینما ستاره جنوب تدارک دیده‌شده که برنامه یک‌ساعته‌ای را به‌صورت زنده از ساعت ۱۷ تا ۱۸ پخش خواهد کرد.

مدیر اجرایی شرکت سریع سیستم جنوب  با بیان اینکه در این برنامه علاوه بر پرداخت فیلم‌های اکران شده، با حضور یک کارشناس ثابت به تحلیل فیلم‌های اکران شده در روز قبل خواهیم پرداخت، عنوان کرد: همچنین در این برنامه آخرین اخبار جشنواره فیلم فجر اعلام و با حضور مهمانان ویژه به موضوعات مختلف در سینما استان هرمزگان خواهیم پرداخت.

رسولی همچنین با اشاره به اینکه تیم‌های خبری خبرگزاری ایسنا و سایت شرجی با حضور در سینما ستاره شهر بندرعباس و همچنین سینما سیتی سنتر قشم نیز گزاراشات مردمی روزانه از اتفاقات جشنواره فیلم فجر در استان هرمزگان را نیز منعکس می‌کنند، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در راستای ترویج فرهنگ و هنر و اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر بیش از گذشته مثمرثمر واقع شویم.

شرکت سریع سیستم جنوب طراحی سایت ویژه ای این  رخداد به آدرس Fajr.sharji.me و همچنین امکان پخش زنده اینترنتی مراسم ها را فراهم نموده است 

برای مشاهده به سایت Fajr.sharji.me مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست