MySupفروش MySupپشتیبانی MySupمدیریت MySup

اينترنت برج ها و مجتمع ها

اينترنت برج ها و مجتمع ها

سریع سیستم جنوب خدماتی متنوع و قابل توجهی برای برج ها و شرکت ها دارد که به شدت میتواند در تعدیل هزینه ها و افزایش کیفیت خدمات اینترنتی موثر و کارا باشد.

شرکت ها و سازمان های بزرگ

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ به لحاظ بزرگی سازمان و گاه پراکندگی در نقاط جغرافیایی، به راهکارها و مراقبت‌های متفاوتی نیاز دارند. اینترنت پرسرعت +ADSL2 با سرعت‌های اختصاصی، خدمات پهنای باند، خدمات اتصال نقطه به نقطه و راهکارهای خاص، از جمله‌ راهکارهای سریع سیستم جنوب  است که این گروه مشتریان، از آن استفاده می‌کنند و می‌توانند بسته به نیاز خود هر یک از آن‌ها را انتخاب نمایند.
کارشناسان سریع سیستم جنوب برای بررسی وضعیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند تا ضمن ارزیابی ویژگی‌های مکانی، فنی و امنیتی محل، کوتاه‌ترین، مطمئن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش را برای دست‌یابی شما به اینترنت پرسرعت فراهم  کنند.

مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری

در بسیاری از برج‌ ها و مجتع های مسکونی، تجاری و اداری به دلیل وجود ساختار فیبر نوری خطوط تلفن، امکان دریافت سرویس اینترنت پرسرعت از طریق روش‌ های معمول وجود ندارد. حتی در مواردی که زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارایه خدمات به مشتریان وجود داشته باشد، به دلیل محدودیت فضای اختصاصی مراکز مخابراتی برای نصب تجهیزات مورد نیاز ارایه سرویس، ممکن است پس از مدتی برای اختصاص سرویس به متقاضیان با کمبود پورت مخابراتی خالی در مراکز روبه‌رو ‌شویم و در نتیجه امکان ارایه سرویس   ADSLبه کاربران جدید وجود نخواهد داشت.
یکی از راهکارهای جایگزین در برج‌ها و مجتمع‌های تجاری، اداری و مسکونی ارایه خدمات اختصاصی و ویژه به این مجتمع‌هاست. اختصاص خدمات ویژه به برج‌ها و مجتمع‌ها افزون بر ایجاد امکانی برای دسترسی سریع و با کیفیت به خدمات اینترنت، ساکنان این برج ها و مجتمع‌ ها را از انتظار کشیدن برای دست‌یابی به خدمات و در گیر شدن با ضوابط اداری مراکز مخابراتی بی‌نیاز می‌کند

مزایای اینترنت برج‌ها و مجتمع‌های سریع سیستم جنوب

  • وابسته نبودن امکان ارایه سرویس به وجود امکانات در مراکز مخابراتی
  • امکان ارایه سرویس حتی در صورت وجود فیبر نوری بودن خطوط تلفن
  • راه­‌اندازی سرویس در کم­‌ترین زمان ممکن به‌دلیل حذف MDF مراکز مخابراتی منطقه و راه­‌اندازی خطوط از داخل MDF ساختمان
  • کوتاه شدن مسیر ارایه خدمات به متقاضیان به‌دلیل حذف مراحل مرتبط با مرکز مخابراتی (از قبیل رانژه شدن خط و …)
  • راه‌اندازی سرویس بدون طی‌کردن مراحل اداری مورد نیاز مراکز مخابراتی (همچون ارسال مدارک و اطلاعات مربوط به مالک خط تلفن و …)
  • بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی ویژه برای ساکنین برج‌­ها و مجتمع­‌ها
  • بهره‌مندی از امتیازات مشتریان خاص برای رسیدگی به مشکلات احتمالی
  • اختصاص تجهیزات ویژه برای هر مجتمع
  • دست‌یابی به کیفیت بی‌نظیر خدمات به‌دلیل کوتاه شدن مسیرهای ارتباطی
  • پشتیبانی تلفنی و حضوری در هر ساعت از شبانه‌روز و در تمامی روزهای سال

مراحل راه اندازی

امکان‌ سنجی
عقد قرارداد با هیأت مدیره مجتمع
نصب تجهیزات
عرضه سرویس به مشترکین
امکان‌ سنجی

برای ایجاد ارتباط میان آنتن رادیویی برج با مرکز سرویس‌دهی سریع سیستم جنوب به‌ وسیله امواج CPE، لازم است که این دو دارای خط دید مستقیم نسبت به یکدیگر باشند. از‌این‌رو برای بررسی چنین امکانی، ابتدا کارشناسان واحد فنی سریع سیستم جنوب به محل مورد نظر مراجعه‌می‌کنند. پس از امکان‏سنجی موقعیت مجتمع، می‌توان تجهیزات دریافت و توزیع اینترنت را در مجموعه نصب کرد.

همچنین لازم به ذکراست، پیش نیاز راه‌اندازی سرویس اینترنت پرسرعت به این روش، وجود حداقل ۵ متقاضی در یک برج یا مجتمع است. در‌صورتی‌که تعداد متقاضیان کمتر از این باشد، امکان سرویس‌دهی با تعرفه معمول شرکت وجود ندارد، و شرایط فروش متفاوت خواهد بود.

عقد قرارداد با هیأت مدیره مجتمع

سریع سیستم جنوب به‌منظور تخصیص فضای فیزیکی در محل ساختمان توسط هیأت‌مدیره و واگذاری امتیاز ارائه سرویس اینترنت پرسرعت به ساکنین، قراردادی با هیآت مدیره مجتمع منعقد می‌کند. لازم به ذکر است که این قرارداد جدا از قراردادهایی است که با هر یک از ساکنین متقاضی سرویس اینترنت پرسرعت منعقد می‌شود.

نصب تجهیزات

کارشناسان واحد نصب سریع سیستم جنوب سخت‌افزارهای مورد نیاز را در زمان‌بندی مقرر نصب و راه‌اندازی می‌کنند.

عرضه سرویس به مشترکین

ساکنان محترمی که درخواست برقراری سرویس اینترنت پرسرعت سریع سیستم جنوب را دارند، می‌توانند همانند سایر متقاضیان با یکی از روش‌های حضوری یا غیر حضوری ثبت‌نام کنند و از سرویس مورد نظر خود بهره‌مند شوند.

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید به صفحه سوالات متداول اینترنت برج‌ها و مجتمع‌های سریع سیستم جنوب مراجعه فرمایید و یا با شماره تلفن‌های سریع سیستم جنوب تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای درخواست خدمات اینترنت پرسرعت سریع سیستم جنوب ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها، می‌توانید با تلفن ۳۲۳۰۴ (۰۷۶) واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست اینترنت برج ها و مجتمع ها
فهرست